“Noś dłużej” to konceptualny butik, który swoją premierę miał w lipcu na plaży w Gdańsku- Brzeźno.
Ubrania, które znajdziesz w naszym butiku to m.in marki premium, popularne marki sieciowe, ubrania vintage i kolekcjonerskie perełki pochodzące z nieistniejących już fabryk odzieży i małych manufaktur. Wspólnie wybraliśmy i wypraliśmy je dla Ciebie i podzieliliśmy na 4 główne kategorie: damskie, męskie, dziecięce, vintage. Powodzenia w polowaniu na unikatowe modele.

 

Robiąc zakupy w sklepie "Noś dłużej" możesz wesprzeć jedną z 3 fundacji.
To organizacje, które szczególnie cenimy, znamy i które sami staramy się wspierać w naszych działaniach.
Wybierz cel, który jest Ci szczególnie bliski, a jeśli chcesz iść krok dalej możesz dowiedzieć się więcej o wybranych przez nas fundacjach na ich stronach i wspierać je regularnie.

Kupując ubrania przeznaczasz 10% dla jednej z wybranych fundacji:


LAS NA ZAWSZE - misją fundacji jest trwałe przywrócenie równowagi biologicznej na Ziemi, aby to osiągnąć sadzą lasy. 

Kupuj odpowiedzialnie - celem fundacji jest podniesienie świadomości i zdolności społeczeństwa do podejmowania odpowiedzialnych środowiskowo i społecznie wyborów konsumenckich, a także zwiększenie wpływu polskich konsumentów na politykę firm i ich standardów działania w zakresie ochrony środowiska i przestrzegania praw człowieka.

Kwiat Kobiecości - to inicjatywa która powstała z myślą o kobietach, które wygrały walkę z rakiem szyjki macicy. Fundacja szerzy wiedzę na temat profilaktyki i badań, ponieważ statystyki zachorowań na raka szyjki macicy w Polsce są przerażające. Kwiat kobiecości towarzyszy kobietom w trudnych chwilach, edukuje, pomaga i dodaje otuchy.
Wybieraj rzeczy z 2. obiegu, pożyczaj, wymieniaj się, naprawiaj
Noś dłużej!
Wybieraj rzeczy z 2. obiegu, bo są wielokrotnie wyprane i bezpieczniejsze dla Twojej skóry niż nowe
Noś dłużej!
Wybieraj rzeczy z 2. obiegu, bo już zostały wyprodukowane i nie ma bardziej zrównoważonej mody niż ta, która już jest
Noś dłużej!
Wybieraj rzeczy z 2. obiegu w nowej formie (upcyklingu) może mieć na przykład sukienkę z męskich koszul i nosić ją przez kolejne lata
Noś dłużej!
To Top