DOSTAWA I ZAKUPY

W jakim czasie moje zamówienie zostanie wysłane?

Zamówiony towar jest wysyłany najpóźniej w przeciągu 5 dni roboczych od zaksięgowania płatności. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może się wydłużyć, poinformujemy Cię o tym mailowo.

Czy jest możliwość przyspieszenia lub opóźnienia wysyłki mojego zamówienia?

Oczywiście staramy się wysłać zamówienie jak najszybciej i brać pod uwagę indywidualne prośby. Niestety nie ma możliwości zmiany terminu realizacji zamówienia.

Czy jest możliwość wysyłki zagranicznej?

Tak, dostarczamy produkty do prawie każdego kraju. W opcjach wysyłki należy wybrać kraj, do którego przewoźnik ma dostarczyć przesyłkę. Koszt wysyłki zostanie wyliczony po wybraniu adresu dostawy. W przypadku wysyłki do krajów nienależących do Unii Europejskiej, Kupujący ponosi koszty opłat celnych. Dokładne informacje odnośnie wysokości należnych opłat, Kupujący może odnaleźć na stronie internetowej Zintegrowanej Taryfy Wspólnot Europejskich (TARIC), zawierającej aktualne stawki należnych opłat: link

Jaki jest koszt dostawy?

11,5 pln

Kiedy moja paczka zostanie dostarczona?

Dostawa przesyłek kurierskich od momentu wysyłki nie trwa zazwyczaj dłużej niż 1 dzień roboczy. W przypadku przesyłek zagranicznych czas dostawy jest zależny od kraju dostarczenia i przewoźnika. W dniu nadania paczki zostanie wysłana do Ciebie informacja drogą mailową o zmianie statusu zamówienia na "Wysłane".

Czy otrzymam paragon wraz z zamówieniem?

Oczywiście, wraz z Produktem wysyłany jest paragon potwierdzający dokonanie zakupu. Prosimy o zatrzymanie paragonu przy ewentualnej wymianie/zwrocie lub reklamacji.

Czy mogę odebrać przesyłkę osobiście?

Niestety, odbiór przesyłki jest możliwy jedynie po nadaniu kurierem.

Czy mogę zapłacić za moje zakupy przy odbiorze?

Niestety nie. Zakupy dokonywane w sklepie internetowym muszą być opłacane internetowo.

Przez jaką firmę kurierską wysyłacie zamówienia?

Wysyłamy za pośrednictwem firmy DPD.

Czy mogę opłacić moje zamówienie w EUR/PLN?

Waluta płatności zależy od adresu dostawy. Wszystkie zamówienia na terenie Polski realizowane są w PLN. Niestety nie ma możliwości zrealizowania zamówienia w innej walucie.

To Top